اهداف مجتمع آموزشی گلهای شاداب وگلهای فردا

سال ۱۴۰۰

 • با توجه به اینکه کلیه اعضای هیات امنای مجتمع آموزشی گلهای شاداب و گلهای فردا از قشر فرهنگی و دانشگاهی هستند، مهمترین هدف خود را استقرار واحدهای آموزشی با کیفیت مطلوب در هر دو زمینه آموزشی و پرورشی قرار داده اند.فعالیت مجتمع آموزشی گلها در سال ۱۳۹۶، با تاسیس دبیرستان مقطع اول گلهای شاداب در جنب دانشگاه صنعتی مالک اشتر با جمعیت دانش آموزی ۷۰ نفر در سه پایه تحصیلی هفتم، هشتم و نهم آغاز گردید. با توجه به رضایتمندی اولیا، دانش آموزان و ضرورت ادامه تحصیل دانش آموزان پایه نهم در مقطع متوسطه دوم و همچنین رسالت مجتمع مبنی بر گسترش فعالیت های آموزشی، در سال ۱۳۹۷ دبیرستان مقطع دوم گلهای شاداب در جوار دانشگاه صنعتی مالک اشتر تاسیس گردید. به منظور تکمیل چرخه آموزشی و درخواست برخی اولیا گرامی مبنی بر ثبت نام دیگر فرزندان خود، در سال ۱۳۹۸ دبستان دوره اول گلهای فردا مجتمع با فعالیت ۳۲ دانش آموز در پایه اول ابتدایی شروع به فعالیت کرد. با توجه به سنخیت فعالیت این دسته از دانش آموزان، تصمیم بر آن شد که مکان آموزشگاه در داخل شهر ایجاد شود.در سال ۱۳۹۹ با توجه به استقبال مخاطبان، مجوز دبستان به دوره اول و دوره دوم گسترش و پذیرش دانش آموز در هر ۶ پایه تحصیلی ابتدایی انجام شد.

  در سال ۱۴۰۰ و علی رغم مشکلات ناشی از کرونا و با توجه به درخواست های چشمگیری که ناشی از رضایتمندی اولیا گرامی و دانش آموزان جاری مدارس بود، شعبه دوم دبستان گلهای فردا برای پذیرش دانش آموز فعال گردید.

  با توجه به درخواست های عزیزان در سال ۱۳۹۸، آموزشگاه زبان کتیبه شرق با اولویت ارائه خدمات به دانش آموزان و اولیا مجتمع افتتاح و در حال ارائه خدمت به متقاضیان می باشد.

  مجتمع آموزشی گلها در سال تحصیلی ۱۴۰۱-۱۴۰۰ با جمعیت دانش آموزی بالغ بر ۷۰۰ نفر، سعی دارد گامی در جهت ارتقا آموزش و پرورش سرمایه های انسانی ایران عزیز برداشته که در این راه همانند گذشته نیازمند حمایت های اولیا گرامی می باشد.

  در سال ۱۴۰۲ ضمن ایجاد واحد پیش دبستانی مستقل، آموزشگاه علمی آزاد هم برای رفع نیازهای آموزشی دانش آموزان مجتمع افتتاح گردید.

  مجتمع آموزشی گلها خود را نسبت به اجتماع مسئول و به فضائل اخلاقی براساس شعائر و آموزه های دینی پایبند می داند و کلیه مدیران، دبیران و کارکنان مجتمع، درستی و صداقت را در تمام امور سرلوحه کار خود قرار می دهند.